1 marca 2024 r., w Stalowej Woli, z udziałem członków Koła Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej w Stalowej Woli odbyły się oficjalne uroczystości ku czci Żołnierzy Wyklętych.
Związek Oficerów rezerwy RP reprezentowali Krzysztof Pąk, Mariusz Świeca oraz sympatycy Paweł Rybak i Marzena Staniek. Uroczystości poprowadził mjr Ireneusz Kozubal.
Uroczystości odbyły się z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego wystawionej przez Garnizon Nisko, Orkiestry Dętej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, pocztów sztandarowych, uczniów i grona pedagogicznego stalowowolskich szkół na Placu Piłsudskiego.
O godz. 18:00 w kościele pw. Matki Boskiej Szkaplerznej w Rozwadowie, odbyła się uroczysta Msza Święta, po której nastąpiło złożenie kwiatów przy tablicy pamięci znajdującej się na ścianie kościoła oraz przy grobie Tadeusza Gajdy, ps. Tarzan, na Cmentarzu Wojennym w Stalowej Woli- Rozwadowie.
Podczas uroczystości poseł Rafał Weber wspominał o tym, że dla żołnierzy wyklętych domem był las, w tym także lasy janowskie. W naszym regionie, pod Harasiukami, do 1961 roku ukrywał się jeden z ostatnich żołnierzy niezłomnych Andrzej Kiszka, pseudonim Dąb. Głos zabrali także senator Janina Sagatowska. Prezydent Miasta Lucjusz Nadbereżny podziękował młodym ludziom, którzy wzięli udział w uroczystości, przypominając równocześnie, że wielu żołnierzy wyklętych było wówczas w podobnym wieku co teraz nasi uczniowie szkół średnich. - My, w Stalowej Woli, mamy swojego bohatera Tadeusza Gajdę, pseudonim Tarzan, który był zamordowany przez komunistów. Jego szczątki zostały odnalezione i godnie pochowane, z honorami bohatera narodowego- mówił Stanisław Sobieraj.
Kolejnym dniem poświęconym Żołnierzom Niezłomnym był 3 marca 2024 roku. Park Miejski stał się areną różnorodnych wydarzeń upamiętniających Żołnierzy Wyklętych. Najpierw mieszkańcy Stalowej Woli mieli okazję wziąć udział w pokazie musztry konnej w wykonaniu Sekcji Kawalerii z Obojnej w barwach 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich, następnie odbyła się inscenizacja, Ostatni Bastion: Opowieść o Niezłomnych Żołnierzach Wyklętych prowadzona przez Krystian Fila podczas której członkowie ZOR RP Krzysztof Pąk , Mariusz Świeca, Paweł Rybak i Fundacji "Przywróćmy Pamięć" Witold Adamski, Adam Walczak, mjr. Ireneusz Kozubal zbierali podpisy poparcia od mieszkańców Stalowej Woli, celem nadania nazwy ronda łączącego ulicę Energetyków oraz ulicę Spacerową w pobliżu rozstrzelania przez Niemców członków organizacji Korpus Zachodni AK 12 grudnia 1943 roku "Rondo im. Korpusu Zachodniego AK". Odbył się także pokaz dynamiczny żołnierzy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Ostatnim etapem był Bieg Tropem Wilczym, dystans 1963 km i 5 km. Stalowa Wola pamięta o godzinie 19:44.
Krzysztof Pąk, Mariusz Świeca