Uroczystości
Aktualności

22.12.2016
Autor: a.kabata
16 grudnia 2016 r. w spotkaniu wigilijnym w 5 pułku chemicznym im. gen. broni Leona Berbeckiego uczestniczyli członkowie Okręgu Śląskiego Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej z mjr. rez. Krzysztofem Tomaszewskim – prezesem Okręgu.
Spotkanie rozpoczęło się mszą św. w kaplicy jednostki wojskowej, którą odprawił ks. kapelan mjr Krzysztof Szustak, dyr. Radia Jasna Góra.
W drugiej części spotkania w jednostce wojskowej, dowódca pułku płk Bogdan Kula powitał zaproszonych gości, kadrę jednostki i pracowników wojska, a następnie złożył życzenia świateczno-noworoczne.
Po poświęceniu opłatków i odmówieniu modlitwy przez ks. mjr. Jacka Szustaka złożono sobie życzenia i przełamano się opłatkiem.
W spotkaniu opłatkowym brali udział m.in. przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach ze starostą Józefem Burdziakiem, ppłk Roman Nowogrodzki – wojskowy komendant uzupełnień w Gliwicach, ppłk Jan Skawiańczyk – dyrektor Aresztu Śledczego w Tarnowskich Górach, kombatanci.
(k)
Foto: Wojciech Turski
Przeczytaj inne:
Uroczystości
Aktualności
Aktualności
Uroczystości
Konkursy - relacje
Aktualności
Web development & Web design: Artixen.net | © 2025 ZOR RP