Uroczystości
Aktualności

05.05.2022
Autor: a.kabata
4 maja 2022 r., w Nowym Dworze Mazowieckim, podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Związkiem Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej a Zespołem Placówek Edukacyjnych.
Podpisanie porozumienia poprzedził występ okolicznościowy uczniów z okazji obchodów Narodowego Święta 3 Maja.
Porozumienie podpisali płk rez. Alfred Kabata – prezes ZG Związku Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej i Justyna Paszkiewicz – dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjnych. Podpisanie porozumienia o współpracy wieńczy prawie 10 – letni okres współpracy pomiędzy ZOR RP a Zespołem Placówek Edukacyjnych.
W akcie podpisania porozumienia uczestniczyli ppłk w st. spocz. Janusz Zajączkowski – prezes Okręgu Mazowieckiego ZOR RP (jednocześnie członek ZG), Teresa Stroińska – Macińska – wiceprezes Okręgu Mazowieckiego ZOR RP (jednocześnie członek ZG), Wiesława Karczmarczyk – wiceprezes Koła ZOR RP
w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Paweł Calak – Wicestarosta Nowodworski.
W podpisanym porozumieniu Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Zespół Placówek Edukacyjnych zobowiązali się, że będą współpracować ze sobą w celu:
(k)
Foto: Wiesława Karczmarczyk
Przeczytaj inne:
Uroczystości
Aktualności
Uroczystości
Aktualności
Uroczystości
Aktualności
Web development & Web design: Artixen.net | © 2025 ZOR RP